Ši arbata gimė tada, kai pernai jau laukiau pavasario, nes labai labai trūko saulės. O be to, prieš mane stovėjo stiklainis su džiovintais kiaulpienių žiedais. Žiūrėjau į juos ir galvojau ką gi su jais daryti? Ir taip žolelė prie žolelės gimė arbata „Saulė“, kurios jau trečiąją versiją ir, ko gero, galutinę pristatau jums.
Arbatos sudėtyje skirtingomis dalimis yra anyžinio lofanto, melisos, kiaulpienės žiedų, ramunėlių, medetkų, saulėgrąžų ir rausvųjų lauko dobilų žiedų. Pagal atsiliepimus, tai- labiausiai pavykusi arbatėlė. Nespėju daryti ir galvoju, kame slypi jos populiarumas?
Pagal vaistingųjų augalų enciklopediją, augalų energetinių vibracijų žinyną skanaujant įią arbatą turėtų būti jaučiamos mėnulio, saulės ir žvaigždžių energijos, traukia nauji ir pirmi kartai, kyla naujų idėjų ir noras jas įgyvendinti
Paragaukite, turėtumėte pajausti šias energijas. O kai už lango dargana, tai "Saulė" sušildo ir tuos pojūčius padvigubina.
Anyžinis lofantas, pirmiausia, ramina, o dar daro įtaką cukraus kiekio ir cholesterolio reguliavimui, didina kvėpavimo takų atsparumą infekcijoms ir stiprina imunitetą.
Melisa papildo raminamuoju ir virškinimo trakto veiklą reguliuojančiu efektu, stiprina širdį, mažina stresą, nerimą, nemigą, teigiamai veikia visą nervų sistemą, padeda atrasti emocinę pusiausvyrą.
Kiaulpienė, medetka ir rausvasis dobilas arbatai suteikia organizmo valymo poveikį. Nors esu prieš priverstinius įvairius organizmo valymus, kito tokio žodžio neturiu. Greičiausiai, šios žolės padeda organizmui greičiau atsikratyti šalutinių kenksmingų medžiagų, susikaupusių organizme.
Ramunėlės, medetkos ir rausvasis dobilas suteikia arbatai priešuždegiminį poveikį.
Medetkos priešuždegimiškai veikia burnos gleivinę skanaujant arbatą.
Rausvasis laukų dobilas turi nepamainomą imuniteto stiprinimo poveikį.
Galima tik palinkėti "Į sveikatą!"
Arbata "Saulė" be teigiamo poveikio fizinei sveikatai dar gali daryti įtaką per augalų vibracijas ir energijas, o energijų puokštė gana didelė.
Anyžinis lofantas kuria pasitenkinimo jausmą ir gerina nuotaiką, energijos vibracijos susijusios su dosnumo, gavimo ir davimo balanso, savotiško pabudimo ir pasirengimo transformacijoms energija, tai didina įkvėpimą, viltį ir atsinaujinimo troškimą, leidžia pajausti saugumą ir ramybę, taip pat byloja apie kažkokias švelnias, bet galingas jėgas.
Melisa įneša ramybės ir taikos energiją, sutarimo su savo vidiniais demonais, saugo ne tik namus nuo neigiamos energijos, tačiau jos kvapas skatina pozityvias mintis, emocinį aiškumą, padeda išlaikyti ramybę net esant ganėtinai įtemptoms situacijoms.
Kiaulpienė įneša dvejopą energiją. Geltoni žiedai atspindi džiaugsmą ir pasitenkinimą, tačiau bevirstantys baltais pūkais byloja apie transformacijas, pokyčių norą, naujų kelių paieškas ir naujų idėjų generavimą. Skrendantys kiaulpienės pūkai siejami su svajonių ir norų išsipildymu, tad suteikia papildomų teigiamų pojūčių.
Ramunėlė papildo šias energijas laimės pojūčiu, ramybe, atsparumu ir paprastumu, skatina pasidžiaugti nedideliais laimėjimais ir kasdieniais gyvenimo malonumais.
Medetka įneša džiaugsmo, optimizmo, vaisingumo ir kūrybiškumo energijas.
Saulėgrąžos žiedlapiai siejami su laime, viltimi ir dideliu įkvėpimu, jų energija aktyvina ir įgalina veikti didinant gyvenimo vibracijas. Geltoni saulėgrąžos lapeliai primena, kad reikia stabtelti, reikia pasidžiaugti tuo, kas pasiekta, kas įgyta ir padėkoti Visatai už šias dovanas.
O dobilas – paprasta laukų žolė, užtikrinanti kasdienį paprastą džiaugsmą. Dobilas – gyvybingumo, ryšio su gamta, atsinaujinimo ir išlikimo energija, kartais dar siejama su romantinių santykių ir meilės energijomis. Jame užkoduota atsinaujinimo energija įkvepia naujoms pradžioms ir naujiems pirmiems kartams.
Štai kiek visko pavyko užkoduoti šioje arbatoje ir leisti jums mėgautis arbatos gėrimo malonumais. Tad į sveikatą!